Webové stránky pro školy

Pravidla soutěže

<< Zpět na soutěž

Soutěž Vyhraj školní web proběhne v období od 11. 11. 2013 do 31. 12. 2013, včetně. 

Provozovatelem soutěže je společnost just4web.cz s.r.o., se sídlem Dobrovského 2366, 580 01 Havlíčkův Brod (www.just4web.cz), IČ: 27547876, zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 25441.

Soutěže se může zúčastnit kterákoliv základní škola s doručovací adresou na území České nebo Slovenské republiky.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ze závažných důvodů změnit pravidla této soutěže, či soutěž odložit, přerušit, zastavit nebo bez náhrady zrušit. Organizátor soutěže se zavazuje o změnách, přerušení, zastavení či zrušení soutěže přiměřeně informovat všechny účastníky soutěže.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout v jakýchkoliv otázkách spojených s touto soutěží, ve sporech nebo v pochybnostech či nejasnostech ohledně pravidel soutěže, a to s konečnou platností bez možnosti odvolání.

Tato pravidla jsou v plném znění uložena v sídle společnost just4web.cz s.r.o., se sídlem Dobrovského 2366, 580 01 Havlíčkův Brod (www.just4web.cz), IČ: 27547876, zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 25441 jako organizátora soutěže a dále jsou zveřejněna na webové stránce WWWproskoly.cz.

Přihlášení do soutěže

Každý účastník soutěže svým zapojením do soutěže souhlasí se zpracováním uvedených osobních údajů organizátorem soutěže až do výslovného odvolání souhlasu účastníkem soutěže. Účastník soutěže svým zapojením do soutěže rovněž souhlasí se zveřejněním svého jména, které uvedl při zasílání wireframu, a taktéž se zveřejněním wireframu na stránkách WWWproskoly.cz pro marketingová sdělení a materiály, a to samostatně nebo ve spojení s produkty pořadatele soutěže. E-mailová adresa bude pořadateli sloužit jako kontaktní adresa v případě výhry. Účastník soutěže svým zapojením do soutěže dále potvrzuje, že je informován o všech právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, a že má právo k jejich přístupu. Provozovatel soutěže za informace a obsah uveřejněný jednotlivými soutěžícími neodpovídá, zároveň si však vyhrazuje právo smazat obsah, který je vulgární, urážlivý či v rozporu s platnými zákony. 

Hodnocení wireframu

Hodnocení wireframu v soutěži provede redakce společnosti just4web.cz s.r.o., a následně oboduje jednotlivé soutěžní wireframy body od 1 (nejméně) - 10 (nejvíce). Wireframe s nejvíce body bude odměněn prvním místem. Bude-li více wireframů se stejným počtem bodů, rozhodne o výherci losování. Bodování bude záležet především na:

  1. kvalitě soutěžního wireframu (popisek, informace, nápad),
  2. kreativitě,
  3. použitelnosti.

Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo odebrat soutěžícímu určitý počet bodů v případě porušení pravidel soutěže. Pořadatel neručí za funkčnost elektronických prostředků užívaných soutěžícími, včetně sítě internet. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či příspěvky vykazují známky nekalého či podvodného jednání.  

Vyhlášení soutěže

Dne 15. 1. 2014 proběhne na webových stránkách WWWproskoly.cz vyhlášení vítěze. Soutěžící s nejvyšším počtem bodů (viz hodnocení) získává první cenu. 

Výherci budou kontaktováni pořadatelem soutěže a to e-mailem na adresu uvedenou při registraci do soutěže a dále pak bude domluven způsob a termín předání výher.

Vymáhání ceny nebo účasti v soutěži právní cestou je vyloučeno. Výhry v soutěži není možné, ani částečně, plnit v hotovosti.

Reklamaci výrobku, jenž je předmětem výhry, může účastník soutěže uplatnit u organizátora soutěže.


Kontakty

Zajímá vás něco? Klidně nám napište e-mail, zavolejte nebo si domluvíme schůzku.
Rádi s vámi nový školní web probereme. Těšíme se, až se nám ozvete.

 

T

+420 777 812 202

E

wwwproskoly@just4web.cz

K

Pavel Just
T: +420 774 712 202
E: pavel.just@just4web.cz

Milan Sochor
T: +420 774 712 218
E: milan.sochor@just4web.cz

Michaela Hejduková
T: +420 774 712 203
E: michaela.hejdukova@just4web.cz

A

just4web.cz s.r.o.
Budova výzkumného ústavu
Dobrovského 2366
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 27547876
DIČ: CZ27547876

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 25441

W

www.just4web.cz

 

Sourozenecký projekt: