Webové stránky pro školy

Stránka není přístupná

Tato stránka již pravděpodobně není přístupná. Pokračovat můžete na mapu webu.

Soutěž o webové stránky zdarma

Vyhlášení soutěže

Vítězem soutěže o profesionální webové stránky se stává Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37! Konečné pořadí si můžete prohlédnout níže. Vítězným školám gratulujeme a zúčastněným děkujeme!

1. místo – ZŠ Ústí nad Labem, Palachova 400/37 (Profesionální školní webové stránky, Etřídnice na rok zdarma, sladký balíček pro celou třídu)

2. místo – Základní škola Čechtice, okres Benešov (Etřídnice na rok zdarma, sleva 30 % na tvorbu webových stránek, sladký balíček pro celou třídu)

3. místo – ZŠ a MŠ Moravec (Etřídnice na rok zdarma, sleva 20 % na tvorbu webových stránek, sladký balíček pro celou třídu)

4.-5. místo – ZŠ DědinaZŠ Šilherovice (Etřídnice na půl roku zdarma)

Gratulujeme!

Soutěž o webové stránky zdarma

Potřebovala by vaše škola moderní webové stránky nebo intuitivní školní informační systém? Zapojte se do naší soutěže a my vám poskytneme obojí a to zcela zdarma! Na stránkách WWWproškoly.cz vyhlašujeme soutěž pro základní školy. Zapojením do soutěže můžete získat i další ceny! Celá soutěž je jednoduchá, nevyžaduje žádné náklady a projeví kreativitu vašich studentů. Zapojte se s celou třídou do soutěže a vyhrajte školní web již nyní! Pravidla soutěže naleznete zde.

Jak se zapojit do soutěže?

Do soutěže se zapojíte jednoduše. Stačí, když odešlete e-mail na adresu soutez@wwwproskoly.cz. Do předmětu zadejte heslo "Registrace" a do zprávy připište jméno odpovědné osoby, kontakt a název školy. Odesláním tohoto e-mailu jste zapojen do soutěže.

Jak soutěžit?

Libovolná třída (může se jednat i o skupinu tvořenou ze studentů školy) vytvoří rozložení ideálních webových stránek pro vaší školu (tzv. wireframe). Tvořte návrh pouze pro hlavní stránku tzv. homepage. Výtvor zašlete na e-mailovou adresu soutez@wwwproskoly.cz. Do předmětu e-mailu napište "Wireframe" a do přílohy přidejte vámi vytvořený wireframe. Nezapomeňte do zprávy připsat, za jakou školu soutěžíte. Rozložení můžete vytvářet jak v elektronické podobě, tak v podobě ruční (náčrtek, skica). Po ukončení soutěže redakce vyhodnotí zaslané soutěžní materiály a vyhlásí vítěze. Hodnocení bude založeno především na rozmístěním prvků, kvalitě provedení, kreativitě a použitelnosti nápadu. Co je to wireframe si můžete přečíst zde. Soutěž bude probíhat od 11. 11. 2013 do 31. 12. 2013. SOUTĚŽ JIŽ SKONČILA. DO 15. 1. 2014 PROBĚHNE VYHLÁŠENÍ.

Co můžete vyhrát?

• 1. místo – Profesionální školní webové stránky v hodnotě 23.000 Kč, Etřídnice na rok zdarma, sladký balíček pro celou třídu,
  • 2. místo – Etřídnice na rok zdarma, sleva 30 % na tvorbu webových stránek, sladký balíček pro celou třídu,
  • 3. místo – Etřídnice na rok zdarma, sleva 20 % na tvorbu webových stránek, sladký balíček pro celou třídu,
  • 4.-5. místo – Etřídnice na půl roku zdarma.

Kontakty

Zajímá vás něco? Klidně nám napište e-mail, zavolejte nebo si domluvíme schůzku.
Rádi s vámi nový školní web probereme. Těšíme se, až se nám ozvete.

T

+420 777 812 202

E

wwwproskoly@just4web.cz