Akce: Získejte nový školní web s 20% slevou

Chcete od nového školního roku nový školní web? Nečekejte na prázdniny, pořiďte si ho už nyní.

Spousta škol chce spouštět nové stránky na začátku nového školního roku a odkládá jejich tvorbu až na hlavní prázdniny. Vysoká poptávka v tomto období ale prodlužuje dobu realizace, a některé školy se tak nového webu dočkají až v průběhu roku. Získejte jistotu, že se váš nový web spustí včas, pořiďte si ho už teď a ušetřete.

Akce:

Pořiďte si nový školní web s originální grafikou na míru už teď a získejte 20% slevu. Web, který by podle ceníku stál 49 500 Kč, nyní pořídíte pouze za 39 600 Kč. Zvýhodněná nabídka platí jen do 30. dubna 2024.

Mám zájem o web s grafikou na míru s 20% slevou

Tip: Brání vám i po slevě vyšší pořizovací cena? Nepotřebujete vlastní grafiku na míru? Podívejte se na náš nový produkt – designový web pro školy.

Pro koho je školní web s grafikou na míru určený?

• Pro školy, které chtějí kvalitní stránky
  • Pro školy, které chtějí nadchnout vlastní originální grafikou
  • Pro školy, pro které je důležité jednoduché ovládání
  • Pro školy, které potřebují na webu speciální funkce
  • Pro školy, které chtějí mít spoleh na vstřícnou uživatelskou podporu

Potěšte žáky, rodiče i učitele prvotřídním školním webem

Školám pomáháme mimo jiné s elektronickými třídnicemi a žákovskými knížkami, školní matrikou, e-learningem či propagací na seznamu škol už 15 let. Proto jsme vyvinuli také unikátní redakční systém přímo pro školy. Díky tomu na svém novém webu využijete speciální funkce jídelníčku, e-omluvenky, rozvrhu hodin, přístupu pro studenty, rezervace schůzek rodičů s učiteli a další.

Podívejte se, jak kvalitní školní web s grafikou na míru vypadá:

Mateřské školy

Základní školy

Základní umělecké školy

Střední školy

Podívejte se na další spokojené školy a ohlasy ředitelů.

Ozvěte se nám

Neváhejte! Akční nabídka platí jen do 30. dubna.

Napadají vás otázky? Napište nám na wwwproskoly@just4web.cz nebo zavolejte na 774 712 218 (Milan Sochor).