Naše vize

Škola základ života, kvalitní web základ školy

Každá škola dnes potřebuje kvalitní webové stránky. Víte, kde o vás lidé začnou hledat informace jako první? Správně, na internetu. Když se jim váš web bude líbit a hned na něm najdou vše, co chtěli, získáte si jejich přízeň. Tak hurá do toho a půl je hotovo.

Kvalitní školní web kromě toho, že informuje rodiče a veřejnost, dokáže mnohem víc. Získává uchazeče o studium, usnadňuje učitelům práci a podporuje žáky ve studiu. Jak to dělá? Atraktivní design a přehledně zobrazené informace jsou naprostou samozřejmostí. Navíc tyto stránky mají moduly, které přidají speciální funkce vyvinuté přímo pro školy.

Na webu tak máte třeba jídelnu, nástěnky tříd, studentský přístup nebo e-omluvenku a další. To zní dobře, že ano? Teď si dejte pauzičku ve čtení a koukněte se na demoverzi školního webu. Objevíte zde všechny moduly, tak si je rovnou vyzkoušejte. A jak to vypadá v praxi? To se podívejte na tyto weby, které svým školám už výborně slouží.

Cíle projektu WWWproškoly.cz

Úroveň webů velké části českých škol je bohužel špatná. Jsou nepěkné a nepřehledné. Na některých dokonce chybí zákonné informace. Jelikož považujeme vzdělávání za jeden z nejdůležitějších oborů, chceme školám v tomto směru pomoci.

Proč chtít školní web právě od nás?

Se školami spolupracujeme od roku 2009 na projektech informačního systému Etřídnice a webového katalogu SeznamŠkol.eu. Díky těmto zkušenostem jsme začali vyvíjet i webové stránky pro školy.

Sledujeme nejnovější trendy a pak je používáme v praxi. Vyvíjíme funkční moduly přímo pro školy, které jinde nenajdete. Celý web od grafického návrhu až po strukturu s vámi probereme a bude tak přesně podle vašich představ. A také, umíme vám poradit.

Sečteno podtrženo, výhody a ukázka redakčního systému pro školy

• Redakční systém je přizpůsobený školám.
  • Moduly jsou vyvíjené přímo pro školy (školní jídelna, studijní materiály, e-omluvenky, testy, rozvrh, nástěnka a další).
  • Studenti si web oblíbí a budou se na něj rádi vracet.
  • Zefektivní komunikaci mezi pracovníky školy, studenty a jejich rodiči.
  • Při tvorbě webových stránek s vámi vše zkonzultujeme, opřít se můžete o propracovanou uživatelskou podporu.
  • Moderní webové prezentace využívají responzivní design a další nejaktuálnější prvky.
  • Přijatelná cena.
  • Každý objeví své další výhody, a co vy?