Je pro vaši školu open-source řešení lepší než web od nás?

Jsou vaše data v bezpečí?

Open-source kódy může každý upravovat, navíc je používá hodně webů. To je velké lákadlo pro nekalé úmysly hackerů. A to se potom může pekelně prodražit.

X

O náš systém se staráme sami. K jeho zdrojovému kódu se nikdo jiný nedostane. Díky tomu je mnohem bezpečnější. Vaše data zůstanou před hackery ukryta.

V jednotě je síla

Do open-source přidáváte funkce pomocí modulů. Každý z nich ale vyvíjí někdo jiný a mohou být vzájemně nekompatibilní. Až najatý programátor zařídí, aby spolu fungovaly.

X

I funkce našeho webu rozšiřují moduly. Všechny ovšem na rozdíl od open-source systémů tvoří jeden tým. Díky tomu mají sjednocenou grafiku a jsou spolu propojené.

Hoďte se do gala

Open-source systémy lákají na bezplatné šablony. Jednu šablonu ale využívají tisíce dalších webů. Když chcete originální vzhled, stejně si nakonec zaplatíte odborníka.

X

My vám k novému webu vytvoříme tři grafické návrhy a upravíme je podle vašich představ. Díky tomu získáte stránky s nádherným designem, které vás odliší od ostatních škol.

Nebrzděte sebe ani své studenty a jejich rodiče

Open-source chce podporovat všechny weby od těch jednoduchých až po nejpokročilejší. Proto na pozadí běží desítky funkcí. Ty ale běžný web nevyužívá, jenom ho zpomalují.

X

Web od nás obsahuje pouze funkce, které opravdu využívá. Díky tomu je mnohem rychlejší a stabilnější. To navíc znamená také lepší hodnocení vyhledávači Googlu či Seznamu.

Na případné problémy jsme tu my

U open-source často narazíte na problém. Když nechcete strávit veškerý volný čas pročítáním diskuzí při jeho řešení, pomůže vám za hromadu peněz odborný konzultant.

X

Do našeho systému neskáčete po hlavě. Nejprve vás v něm naučíme pracovat. Pak se můžete opřít o ochotnou technickou podporu, kterou má u nás každá škola zajištěnou.

Už máte jasno?

Jak vidíte, open-source redakční systém není úplně tak zadarmo, jak se na první pohled může zdát. Když na něm chcete stavět kvalitní školní web, musíte se připravit na další nemalé výdaje. Jejich výsledný součet je nakonec ještě vyšší, než cena webových stránek pro školy od nás.

Nedělejte si zbytečné starosti navíc. Kontaktujte nás a pojďte do toho s námi.