Zaváděcí cena: Získejte nový školní web s 50% slevou

Chcete nový školní web, ale brání vám vyšší pořizovací cena? Využijte náš nový produktdesignový web pro školy. Bere si to nejlepší ze školních webů s grafikou na míru. Snadno se ovládá díky přehlednému redakčnímu systému, nabízí všechny funkce pro školy, splňuje zákonné náležitosti, je přehledný a vypadá moderně. Místo grafiky na míru si vyberete design, který upravíme podle vašich představ barvami a fotkami, aby byly vaše nové stránky jedinečné. Tím ušetříte za práci grafiků a kodérů, a pořizovací cena je tak výrazně nižší.

Akce:

Pořiďte si nový designový školní web za zaváděcí cenu s 50% slevou. Web, který by podle ceníku stál 19 500 Kč, nyní pořídíte pouze za 9 750 Kč. Zaváděcí sleva platí jen pro prvních 5 škol do 30. dubna 2024.

Mám zájem o designový web pro školu za zaváděcí cenu

Pro koho je designový školní web určený?

• Pro školy, které chtějí kvalitní stránky za nízkou cenu
  • Pro školy, které nepotřebují vlastní grafiku na míru
  • Pro školy, pro které je důležité jednoduché ovládání
  • Pro školy, které potřebují na webu speciální funkce
  • Pro školy, které chtějí mít spoleh na vstřícnou uživatelskou podporu

Potěšte žáky, rodiče i učitele prvotřídním školním webem

Školám pomáháme mimo jiné s elektronickými třídnicemi a žákovskými knížkami, školní matrikou, e-learningem či propagací na seznamu škol už 15 let. Proto jsme vyvinuli také unikátní redakční systém přímo pro školy. Díky tomu na svém novém webu využijete speciální funkce jídelníčku, e-omluvenky, rozvrhu hodin, přístupu pro studenty, rezervace schůzek rodičů s učiteli a další.

Podívejte se, jak kvalitní designový školní web vypadá:

Designový web si jako první pořídila Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora.

Přidejte se mezi další školy s kvalitním designovým webem i vy.

Ozvěte se nám

Neváhejte! Zaváděcí akce platí pro prvních 5 škol jen do 30. dubna.

Napadají vás otázky? Napište nám na wwwproskoly@just4web.cz nebo zavolejte na 774 712 218 (Milan Sochor).